HoupTaid Nitra

Kvalitné plastové, drevenné a hlinikové okná a dvere v Nitre

Cenová ponuka

Vyžiadajte si vlastnú nezáväznú kalkulaciu. Vyplňte všetky potrebné údaje v sekcii kontakt a my vám spätne pošleme vypracovanú cenovú kalkuláciu.

chcem cenovú ponuku

Otváracie hodiny

Otváracie hodiny cez týždeň sú stanovené. Počas víkendov a sviatkov podľa telefonickej dohody.

 • Pondelok - Piatok
  8.00 - 17.00
 • Sobota
  Podľa telefonickej dohody
 • Nedeľa
  Zatvorené

Služby

Spokojnosť zákaznika je u nás na prvom mieste! Pozrite si rad služieb ktoré poskytujeme pre našich klientov..

pozrieť služby

BETONPLAST - Pomocný materiál: korekčná malta, spojovací mostík

Použitie výrobku

suchá prášková zmes svetlošedej farby, ktorá po zmiešaní s vodou ako tzv. korekčná malta je vhodná na opravu statických trhlín starých a nových betónových ,kamenných a tehlových povrchov a na gletovanie povrchových nerovnosti. Po nanášaní štetcom na novú betónovú vrstvu alebo na starý betónový povrch vznikne tzv. .spojovací mostík.

Príprava povrchu

z betónových, kamenných a tehlových povrchov sa odstránia nátery, olejové, mastné a iné nečistoty. Očistenie povrchu sa vykoná s mechanickým spôsobom. Je vhodné navlhčiť povrch s vodou, ktorým odstránime prach a zároveň zaistíme priaznivejšie podmienky pre stuhnutie.

Miešanie

 • korekčná malta: K jednému hmotnostnému dielu vody pridáme pri stále miešaní 5-5,5 hmotnostného dielu prášku. Dostaneme tak hladkú homogénnu maltu na gletovanie, ktorú treba spracovať do 30 min. Stuhnutie počas práce môžeme zabrániť, keď po objavení viditeľných zmien pridáme k malte trošku vody a dobre zamiešame.
 • spojovací mostík: K jednému hmotnostnému dielu vody pridáme pri stále miešaní 4,5-5 hmotnostného dielu prášku. Dostaneme tak kašovitú hmotu rovnomernej hustoty, ktorú treba spracovať do 40 min.

Nanášanie

 • korekčná malta: Na očistený a navlhčený povrch sa nanáša s murárskymi náradiami do hrúbky 5 mm v jednej vrstve. V prípade väčšej spotreby sa ďalšia vrstva nanáša až po stuhnutí prvej vrstvy ( po 2-3 hod ) Po nanášaní sa vyspravení povrch ešte 3-5 dní udržuje vo vlhkom stave. Pre vytvorenie hydroizolačnej vrstvy nanášame na BETONPLAST náter Sikkaton Isol
 • spojovací mostík: Na očistený a navlhčený povrch sa nanáša s kartáčom alebo štetcom. Dbajme na to aby sme naraz natreli len takú časť, na ktorú behom jednej hodiny nanesieme aj novú betónovú vrstvu.( novú betónovú vrstvu treba vlhčiť ešte 5 dní )

Obmedzenie

BETONPLAST sa nesmie používať pri teplote nižšej ako +5 0 C
BETONPLAST sa nesmie používať ako prídavná látka do betónu a malty

Skladovanie

Skladovateľnosť materiálu na suchom mieste neporušiteľných vreciach je 12 mesiacov

Balenie

Vo viacvrstvových papierových vreciach s fóliou hmotnosti 25 kg

Späť - SPÔSOBY IZOLÁCIE