HoupTaid Nitra

Kvalitné plastové, drevenné a hlinikové okná a dvere v Nitre

Cenová ponuka

Vyžiadajte si vlastnú nezáväznú kalkulaciu. Vyplňte všetky potrebné údaje v sekcii kontakt a my vám spätne pošleme vypracovanú cenovú kalkuláciu.

chcem cenovú ponuku

Otváracie hodiny

Otváracie hodiny cez týždeň sú stanovené. Počas víkendov a sviatkov podľa telefonickej dohody.

  • Pondelok - Piatok
    8.00 - 17.00
  • Sobota
    Podľa telefonickej dohody
  • Nedeľa
    Zatvorené

Služby

Spokojnosť zákaznika je u nás na prvom mieste! Pozrite si rad služieb ktoré poskytujeme pre našich klientov..

pozrieť služby

Rámový zasklievací system

V panelových bytoch je zasklenie balkónov a lodžií čo raz viac a viac oceňované. Zasklenie balkónov umožňuje prijemne strávene chvíle pri odpočinku a relaxe, ma pozitívni vplyv na komfort pobytu v tejto miestnosti. Naše systémy Vás chránia pred škodlivými poveternostnými podmienkami ako aj pred dažďom a snežením. Rámové zasklievanie balkónov a lodžií sú zasklievane posuvnými systemamy . Tieto systémy sú vyrobené z hliníkových profilov, umožňujúce použitie pri rôznych typov okien a konštrukcií. Presun okna na oboch stranách pomocou špeciálnych bezudržbových ložísk je veľmi jednoduché. Pri použití špeciálnych zatváračou je veľkou výhodou , že žiadne z okien sa automaticky neotvorí vo vetre alebo prostredníctvom neoprávneným osobám zvonku. Veľkou výhodou zatvárača je že zabraňuje deťom v manipulácii zo systémom. Naše rámové a bezrámové systémy zvyšujú úroveň estetického vzhľadu budov.

Farba profilov: Biela
Tesnenie: Čierne
Výplň: sklo 4mm číre
Madlo: Štandard

Nadštandardne vybavenie za príplatok:

Možnosť farebného prevedenia podľa vzorkovnika RAL
Výplne je možne použiť do hrúbky 8mm, v rôznych prevedeniach skla kalené, bezpečnostné a izolačne. Tak tiež je možne použiť ako výplň odľahčený polikarbonat.
Madlo: štandard, prídavný zámok, veľmi obľúbene elegantné zapustené madlo s poistkou.Zasklievanie terás a altánkov

Zimná záhrada je jeden zo spôsobov, ako si zväčšiť obytný priestor, ktorý vďaka veľkým preskleným plochám dokonale zapadá do prírody bez toho, aby narušoval jej prirodzenú krásu. Príjemným a originálnym spôsobom dotvára vzhľad domu, ktorý je vďaka tomu oživený o výrazný estetický prvok. Zakrytie terasy slúži ako ochrana pred zlými poveternostnými podmienkami. Tým sa Vaša terasa stane obývateľná počas celého roka. Pozitívom prekrytia terás je znižovanie nákladov na vykurovanie a zvyšovanie tepelno-izolačných vlastností. Záhradné altánky vytvárajú príjemné súkromie pre posedenia alebo oslavy s priateľmi či rodinou, ktoré nemusíte prerušiť ani keď Vás prekvapí nepriazeň počasia.