HoupTaid Nitra

Kvalitné plastové, drevenné a hlinikové okná a dvere v Nitre

Cenová ponuka

Vyžiadajte si vlastnú nezáväznú kalkulaciu. Vyplňte všetky potrebné údaje v sekcii kontakt a my vám spätne pošleme vypracovanú cenovú kalkuláciu.

chcem cenovú ponuku

Otváracie hodiny

Otváracie hodiny cez týždeň sú stanovené. Počas víkendov a sviatkov podľa telefonickej dohody.

  • Pondelok - Piatok
    8.00 - 17.00
  • Sobota
    Podľa telefonickej dohody
  • Nedeľa
    Zatvorené

Služby

Spokojnosť zákaznika je u nás na prvom mieste! Pozrite si rad služieb ktoré poskytujeme pre našich klientov..

pozrieť služby

FIXNÉ SIETE

Fixné sieťkové systémy boli vyvinuté z dôvodu uspokojenia potrieb rozvíjajúceho sa trhu. Prispôsobujú sa najdôležitejším zmenám a inteligentným riešeniam. Fixné siete sú veľmi obľúbené z dôvodu nízkej ceny a vysokej kvality. Hotové výrobky sa vyrábajú z vysoko kvalitných materiálov: hliníkového extrudovaného profilu, siete zo sklených vlákien potiahnutých PVC materiálom, čo zaručuje, že sú odolné voči poveternostným podmienkam. Spôsobom spracovania (zapílením pod uhlom 45° a nepoužívaním vonkajších plastových rohov) dosahujeme dlhodobú farebnú stálosť a vynikajúcu mechanickú pevnosť hotových výrobkov. Sú ľahko montovateľné i demontovateľné na okná a dvere bez akýchkoľvek nástrojov.ROLOVACIE SIETE OKENNÉ A DVEROVÉ

Rolovacia sieťka sa plne prispôsobuje zmenám a inteligentným riešeniam, zohľadňuje pomer ceny a hodnoty výrobku. Zahŕňa v sebe vývoj a funkčnosť bez zvyšovania výdavkov. Rolovacia sieťka je vyrobená z kvalitných materiálov: extrudovaný farebný hliník, sieťka zo skleného vlákna potiahnutá vrstvou PVC - ktorá zvyšuje jej odolnosť voči poveternostným podmienkam, doplnky z umelej hmoty a oceľová pružina. Práve tieto kvalitné materiály umožňujú, aby rolovacia sieťka ani postupom času nestrácala na svojej kvalite.

Rolovacie (navíjacie) siete vyrábame okenné a dverové. Pri okenných používame tzv. hákový systém, pri ktorom sa navíjacia časť zahákne o spodný profil. Tento systém je veľmi osvedčený a bezporuchový.

Pri dverových navíjacích sieťach sme kvôli bezpečnosti začali používať tzv. šnúrkový systém, pri ktorom sieťka pri otváraní a zatváraní môže zostať v akejkoľvek polohe - čím sa pri manipulácii nekríži. Tým sme odstránili prudké navinutie pri zatváraní. Tento typ sieťok je mimoriadne vhodný na panelákové balkónové dvere pre minimálne nároky na priestor. Uvedený systém je osvedčený a bezporuchový.

Pri montáži používame 2 spôsoby:
Priskrutkovaním - pri ktorom sa sieťka priskrutkuje na rám okna
Nalepením sieťky na obojstrannú lepiacu páskuPOSUVNÉ SIETE DVEROVÉ

Sieťové dvere sa zhotovujú z vysokokvalitného materiálu, čím sa kvalitatívne líšia od podobných výrobkov na trhu. Rozdiel spočíva hlavne v masívnosti hliníkového profilu, ktorý zaručuje, že dvere, či už krídlové alebo posuvné, sú veľmi kvalitné. Kefové tesnenie umiestnené v drážke profilu zaručuje maximálny tesniaci efekt. Kvalitný materiál je zárukou toho, že výrobky sú stále a nestrácajú na vlastnosti ani po dlhodobom vystavení poveternostným vplyvom. Na dvere a okná je možné montovať krídlové aj posuvné sieťkové dvere, pričom nie je k tomu potrebný žiadny vodiaci profil ani prah. Týmto sú vhodné do bezbariérových priestorov, kde sa pohybujú telesne postihnutí ľudia.

Podobne ako u pevných sieťok, aj u dverových používame len masívny extrudovaný profil, ktorý zapilujeme pod uhlom 45°.

Ponúkame 2 druhy profilov:
Hranatý profil 45 x 20, pri ktorom sa používajú skryté plastové rohy
Oblý profil 40 x 20, pri ktorom sa používajú skryté rohy z hliníkovej zliatiny