HoupTaid Nitra

Kvalitné plastové, drevenné a hlinikové okná a dvere v Nitre

Cenová ponuka

Vyžiadajte si vlastnú nezáväznú kalkulaciu. Vyplňte všetky potrebné údaje v sekcii kontakt a my vám spätne pošleme vypracovanú cenovú kalkuláciu.

chcem cenovú ponuku

Otváracie hodiny

Otváracie hodiny cez týždeň sú stanovené. Počas víkendov a sviatkov podľa telefonickej dohody.

 • Pondelok - Piatok
  8.00 - 17.00
 • Sobota
  Podľa telefonickej dohody
 • Nedeľa
  Zatvorené

Služby

Spokojnosť zákaznika je u nás na prvom mieste! Pozrite si rad služieb ktoré poskytujeme pre našich klientov..

pozrieť služby

Technický list výrobku - Renovex-H

Zloženie

Tekutá prísada zložená z olefinsulfátu , a zo zriedenej emulzie metilsilikónového oleja.

Účel použitia

Renovex-H je určený na prípravu sanačných, hydrofóbnych omietok pre vysušovanie vlhkých a zasolených murív. Urýchľuje vysušovanie zavlhnutých murív, odpudzuje vodu a zlepšuje tepelno- izolačné vlastnosti muriva.

Aplikácia

Prísadu Renovex-H je potrebné dôkladne premiešať pred každým použitím. 0,1 l Renovex-H sa premieša s 8-10 l vody počas 3-4 minút, pridá sa 10 l piesku, 10 l cementu a 30 l piesku. V žiadnom prípade nepridávať vápno. Doba miešania 10-15 min, dokiaľ sa zmes nestane plastickou, miešať až do použitia. Renovex-H sa pridáva do každej vrstvy omietky.

 • pripravené murivo sa nesúvislé prehodí riedkou maltou tak, aby ňou bolo pokryté zhruba 2/3 plochy ( prevedie sa vlastne špric )
 • nanesie sa jadro omietky v hrúbke min. 2,5 cm ( max. hrúbka nanesenej vrstvy na jeden záber je 4-5 cm )
 • štuková vrstva sa nanáša v hrúbke 0,5-1,0 cm

Povrch treba chrániť pred vyschnutím 3-4 dní kropením.

Farbenie

Po uplynutí 28 dní od omietania, výhradne paropriepustnými farbami Nepoužívať farby na báze latexu alebo olejové farby a prípravky obsahujúce vápno sadru a nátery uzatvárajúce póry.

Ochrana zdravia

Výrobok obsahuje vodný roztok lineárneho polykondenzátu a soľ ethoxylovaného alkoholu. Prísada môže mať pri zanedbaní hygieny nepriaznivý vplyv, predovšetkým na pokožku a sliznicu, rovnako ako iné materiály podobného charakteru. Pri práci chráňte pokožku a sliznicu pred priamym kontaktom.

Skladovanie a trvanlivosť

Prísada je dodávaná v umelohmotných flakónoch v 1 litrovom balení. Skladujte v pôvodnom balení v suchom prostredí, v chlade mimo potravín a spotrebujte do 24 mesiacov od dátumu výroby.

Späť - SPÔSOBY IZOLÁCIE